środa, 1 maja 2013

Streszczenia odcinków 1712 - 1716, info + zdjęcia ;) !!!!!

ODCINEK 1712:
Policjanci rozpoczynają śledztwo w sprawie zabójstwa Igora. Zabezpieczają dowody w mieszkaniu ofiary. Grzegorz przyznaje się Grażynie, że tego dnia był u Igora. Wszyscy martwią się, jak powiedzieć Sabinie, że straciła męża i poroniła ciążę. Weksler zamierza świętować z okazji śmierci zięcia. Radek źle się czuje. Nikola postanawia się nim zaopiekować. Niestety, robiąc zakupy w sklepie okazuje się, że na jej karcie nie ma środków. Dziewczyna zostaje bez pieniędzy i z rachunkami do uregulowania. Z opresji ratuje ją Patrycja.
ODCINEK 1713:
Mikser jest zdania, że każdy może być podejrzewany o zabójstwo Igora. Mirek wyjeżdża na wycieczkę klasową do Londynu. Bartek i Emilka postanawiają ten czas wykorzystać dla siebie. Szymon jest chętny wziąć udział w przedstawieniu na zajęciach rytmicznych, podczas których razem z dziećmi mają grać ich ojcowie. Hubert nie może uczestniczyć w spektaklu, będąc w podróży służbowej z klientem. Grażyna namawia Grzegorza, by powiedział policji, że w dniu zabójstwa Igora był w jego mieszkaniu. Wekslerowa boi się, że Król mógł zrobić coś głupiego.
ODCINEK 1714:
Policja aresztuje Grzegorza. Jego wizyta w mieszkaniu Igora kieruje na niego podejrzenia. Emilka i Wiktoria, widząc akcesoria erotyczne, które przez przypadek trafiły w ich ręce, odczytują to jako znak. Postanawiają tego wieczoru zaszaleć z partnerami. Wiktoria wciela się w rolę seksownej policjantki, a Emilka - pielęgniarki. Szymon ma wyraźne problemy z nauczeniem się roli biedronki do przedstawienia. Organizatorzy spektaklu dochodzą do wniosku, że lepiej sprawdzi się w roli szumiącego drzewa.
ODCINEK 1715:
Wiktoria próbuje otworzyć pluszowe kajdanki, którymi przykuła Ryśka do ramy łóżka. Zuber postanawia zwolnić Grzegorza z aresztu. Prosi, by nie wyjeżdżał z miasta, bo nadal jest głównym podejrzanym. Łucja bez zapowiedzi odwiedza Nikolę. Namawia córkę do powrotu do Juliana. Kobieta jest przekonana, że jest to jedyny mężczyzna, który może jej wszystko zapewnić. Radek ma za złe Nikoli, że nie powiedziała mu o problemach finansowych. Olgierd obwinia Grażynę i Karola o zabójstwo syna. Zarzeka się, że im tego nie daruje.                                                                                     ODCINEK 1716:
Fabian prosi Dominika, by znów byli dobrymi kolegami. Okazuje się, że wszystko to gra pozorów, by wykorzystać nieuwagę Dominika i wsunąć mu do plecaka narkotyki. Nikola jest zawiedziona przebiegiem rozmowy kwalifikacyjnej i jej finałem. Pracodawca nie widzi możliwości zatrudnienia jej w dziale promocji. Proponuje jej pracę kasjerki. Mikser pyta Radka, czy miał coś wspólnego ze śmiercią Igora. Chłopak jest oburzony podejrzeniami przyjaciela. Radek prosi mamę, by pomogła mu w znalezieniu pracy dla Nikoli.


Patrycja wybaczy?

Patrycja nie zamierza słuchać tłumaczeń Fabiana, który poprzedniej nocy całował się z jej przyjaciółką. Ma żal do koleżanki, że z premedytacją rozwaliła jej związek. Wieczorem zjawia się w domu Fabiana z nadzieją, że dojdzie między nimi do czegoś. 

Czy plan rozwalenia związku dojdzie do skutku?

A teraz pora na zdjęcia ;)Nasza kochana stara dobra ekipa ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz